دروسی که در اواخر دبیرستان خواندیم را خیلی دوست دارم، آن‌ها را خیلی عمیق می‌خواندم و از درون آن‌ها را درک می‌کردم ولی توانایی جواب دادن به سوال‌های آن را در زمان محدود مانند زمان‌های امتحان و یا کنکور را نداشتم. دوست دارم برای مسائل وقت زیادی بگذارم تا بتوانم بهترین و کوتاه‌ترین راه و جامع‌ترین راه را انتخاب کنم.
این استراتژی حل مسئله من نمیتوانست در دروسم زیاد به کمک من بیاید ولی بلاخره توانستم از آن بهره بگیرم. وب سایت شخصی‌ام را که تقریبا از اوایل تا اواخر تیر ماه ۱۳۹۸ باز کرده بودم و اولین آپدیت سایتم را هم با فاصله یک هفته‌ای از آن شروع به کار کردم و در هفته اول مهر ماه تمام شد.
هدفم از ایجاد وب سایت شخصی برای خودم، ارضای تمایلم به یاد دادن و دوست شدن با افراد متخصص و هم علاقه در زمینه‌های کامپیوتر و طراحی دیجیتال، ارائه مطالب برنامه نویسی، طراحی، دل‌نوشته و غیره و کسب درآمدی جانبی است.
به احتمال زیاد بازه زمانی ارسال هر پست یک هفته خواهد بود که همیشه سعی خواهم‌کرد این زمان را کوتاه‌تر کنم. اگر دوست داشته باشید بلاگ وب سایتم را دنبال کنید خیلی خوشحال خواهم شد.
به امید دیدارتان در پست‌های بعدی...
Email Share Icon Facebook Share Icon LinkedIn Share Icon Twitter Share Icon Telegram Share Icon WhatsApp Share Icon Reddit Share Icon Pinterest Share Icon